Klawiatura rosyjska
Thread poster: Maciej Andrzejczak
Maciej Andrzejczak
Maciej Andrzejczak  Identity Verified
Poland
Local time: 14:33
Member
English to Polish
+ ...
Apr 3, 2003

wiem, że proz.com to nie aukcja ale ze względu na charakter Czcigodnego audytorium pozwalam sobie zapytać:

- czy ktoś jest w stanie mi podac gdzie można kupic klawiaturę z cyrylica rosyjską?

- lub byc może ktoś miałby zbędną -byłbym zainteresowany odkupieniem!



Pozdrawiam wszystkich!

Maciej Andrzejczak


 
Magda Dziadosz
Magda Dziadosz  Identity Verified
Poland
Local time: 14:33
Member (2004)
English to Polish
+ ...
ProZ.com Exchange Apr 3, 2003

Quote:


On 2003-04-03 14:09, M Andrzejczak wrote:

wiem, że proz.com to nie aukcja




Aukcja nie, ale bardzo niedawno została uruchomiona nowa funkcja pod nazwą ProZ.com Echange (w menu po lewej stronie wśród funkcji dostęnych dla członków platynowych). Można tam zgłaszać różne oferty kupna/sprzedaży/wymiany książek, słowników, narzędzi, można szukać lub oferować lekcje ję
... See more
Quote:


On 2003-04-03 14:09, M Andrzejczak wrote:

wiem, że proz.com to nie aukcja




Aukcja nie, ale bardzo niedawno została uruchomiona nowa funkcja pod nazwą ProZ.com Echange (w menu po lewej stronie wśród funkcji dostęnych dla członków platynowych). Można tam zgłaszać różne oferty kupna/sprzedaży/wymiany książek, słowników, narzędzi, można szukać lub oferować lekcje języka, a także poszukiwać i oferować noclegi dla podróżujących prozaków. Na razie giełda jest raczej pustawa, ale to dlatego, że pojawiła się dopiero parę dni temu.

Magda



\"FAQ

1. What is the ProZ.com Exchange?



The ProZ.com Exchange is a board for members to use in swapping books, language training, CAT tool training, travel advice and more. Request or offers are posted, and interested counterparts can contact the poster.



2. Who can use the ProZ.com Exchange?



Use of the Exchange is limited to platinum members with verified identities.



3. Will my offers/requests show my name?



At the time you enter a request or offer, you will have the option of showing your name or remaining anonymous. If you remain anonymous, people who wish to take you up on your offer will need to tell you who they are first.



4. Is the Exchange just for trades, or can I sell something there?



You can sell, too. When posting an offer or request, you will have the option of indicating an interest in selling or trading. All details of transactions must be worked out directly among members. \"
Collapse


 
Andrzej Lejman
Andrzej Lejman  Identity Verified
Poland
Local time: 14:33
Member (2004)
German to Polish
+ ...
zobacz Apr 3, 2003

tu:

http://www.apollo.net.pl/?menu=store&grp=23

albo tu:

http://ims.pz.pl/index.php?op=sklep&grupa=Klawiatury



Powodzenia.

Pozdrawiam

Andrzej



 
Natalie
Natalie  Identity Verified
Poland
Local time: 14:33
Member (2002)
English to Russian
+ ...

MODERATOR
SITE LOCALIZER
Przepraszam... Apr 3, 2003

...ale po co wydawac 75 zl na klawiature (wlasnie tyle kosztuje na gieldzie komputerowej)??? Po prostu flamastrem podpisac sobie klawisze (najlepiej na przedniej bocznej sciance) - i tyle

 
Jerzy Czopik
Jerzy Czopik  Identity Verified
Germany
Local time: 14:33
Member (2003)
Polish to German
+ ...
OSK.EXE Apr 3, 2003

Quote:


On 2003-04-03 15:47, Natalie wrote:

...ale po co wydawac 75 zl na klawiature (wlasnie tyle kosztuje na gieldzie komputerowej)??? Po prostu flamastrem podpisac sobie klawisze (najlepiej na przedniej bocznej sciance) - i tyle





Programik o nazwie \"OSK.EXE\" (wystarczy wpisac w pole \"Uruchom\" z menu \"Start\") pomoze w zidentyfikowaniu poszczegolnych klawiszy, tzn. przyporzadkowania cyryl... See more
Quote:


On 2003-04-03 15:47, Natalie wrote:

...ale po co wydawac 75 zl na klawiature (wlasnie tyle kosztuje na gieldzie komputerowej)??? Po prostu flamastrem podpisac sobie klawisze (najlepiej na przedniej bocznej sciance) - i tyle





Programik o nazwie \"OSK.EXE\" (wystarczy wpisac w pole \"Uruchom\" z menu \"Start\") pomoze w zidentyfikowaniu poszczegolnych klawiszy, tzn. przyporzadkowania cyrylicy do klawiatuty QWERTY. Jedyny mankament - program ten nie jest (chyba) dostepny w WIN 9x.



Pozdrawiam

Jerzy ▲ Collapse


 
Araksia Sarkisian
Araksia Sarkisian  Identity Verified
Poland
Local time: 14:33
Armenian to Polish
+ ...
Dobra rada! Apr 3, 2003

Skorzystałam z rady Natalii i jestem zadowolona, że litery ormiańskie też znaleźli swe miejsce... i bez zgrzytu!



A klawiaturę na Gieldzie można dostać i po 25zł-35zł.



Quote:


On 2003-04-03 15:47, Natalie wrote:

...ale po co wydawac 75 zl na klawiature (wlasnie tyle kosztuje na gieldzie komputerowej)??? Po prostu flamastrem podpisac so... See more
Skorzystałam z rady Natalii i jestem zadowolona, że litery ormiańskie też znaleźli swe miejsce... i bez zgrzytu!



A klawiaturę na Gieldzie można dostać i po 25zł-35zł.



Quote:


On 2003-04-03 15:47, Natalie wrote:

...ale po co wydawac 75 zl na klawiature (wlasnie tyle kosztuje na gieldzie komputerowej)??? Po prostu flamastrem podpisac sobie klawisze (najlepiej na przedniej bocznej sciance) - i tyle

Collapse


 
vladex
vladex  Identity Verified
Local time: 14:33
Polish
+ ...
dokładnie tak Apr 4, 2003

Quote:


On 2003-04-03 15:47, Natalie wrote:

Po prostu flamastrem podpisac sobie klawisze (najlepiej na przedniej bocznej sciance) - i tyle





Własnie tak zrobiła (tzn. lakierem do paznokci, a nie flamastrem) pewna tłumaczka rosyjskiego, u której kiedyś pracowałem - w ten sposób nie musiała używać dwóch klawiatur, tylko sobie przełączała (oczywiście nie mam pojęcia, jaki miała do t... See more
Quote:


On 2003-04-03 15:47, Natalie wrote:

Po prostu flamastrem podpisac sobie klawisze (najlepiej na przedniej bocznej sciance) - i tyle





Własnie tak zrobiła (tzn. lakierem do paznokci, a nie flamastrem) pewna tłumaczka rosyjskiego, u której kiedyś pracowałem - w ten sposób nie musiała używać dwóch klawiatur, tylko sobie przełączała (oczywiście nie mam pojęcia, jaki miała do tego softłer, ale na poziomie uzytkownika wystarczyło wybrać w Wordzie język rosyjski) w zależności od potrzeby. ▲ Collapse


 


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Monika Jakacka Márquez[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

Klawiatura rosyjska






Protemos translation business management system
Create your account in minutes, and start working! 3-month trial for agencies, and free for freelancers!

The system lets you keep client/vendor database, with contacts and rates, manage projects and assign jobs to vendors, issue invoices, track payments, store and manage project files, generate business reports on turnover profit per client/manager etc.

More info »
TM-Town
Manage your TMs and Terms ... and boost your translation business

Are you ready for something fresh in the industry? TM-Town is a unique new site for you -- the freelance translator -- to store, manage and share translation memories (TMs) and glossaries...and potentially meet new clients on the basis of your prior work.

More info »