Pagine:   [1 2] >
Kto popsuł Kudozy?
Iniziatore argomento: leff
leff
leff  Identity Verified
Local time: 08:36
Da Inglese a Polacco
+ ...
In memoriam
Feb 11, 2003

Już pomijam zmianę wyglądu na IMHO brzydszą i mniej czytelną, ale czemu ma służyć usunięcie możliwości ustawiania filtra wyświetlanych wiadomości, to już naprawdę nie rozumiem.



A Wam jak to się podoba?



pozdrawiam

Leszek


 
Magda Dziadosz
Magda Dziadosz  Identity Verified
Polonia
Local time: 08:36
Membro (2004)
Da Inglese a Polacco
+ ...
O jakim filtrze mówisz? Feb 11, 2003

kolory rzeczywiście, ostrzejsze, może można się przyzwyczaić. Ale poza tym właściwie największa zmiana to taka, że można zmieniać \"pro\" na \"easy\" i odwrotnie niejako hurtem. Filtry chyba takie jak były?



Magda





 
Uwe Kirmse
Uwe Kirmse  Identity Verified
Local time: 08:36
Da Polacco a Tedesco
+ ...
Search Feb 11, 2003

Nie za bardzo wiem, o jakie filtry Ci chodzi, ale kliknij na \"search\" (po prawej), moze to jest to i tylko przeoczyles?

 
leff
leff  Identity Verified
Local time: 08:36
Da Inglese a Polacco
+ ...
AVVIO ARGOMENTO
In memoriam
Kolory już są znośniejsze... Feb 11, 2003

Quote:


On 2003-02-11 17:15, Magda-KMM wrote:

Filtry chyba takie jak były?







A mówię o tych filtrach, które przedtem były, a teraz ich nie widzę - że mogę sobie wyświetlić same pytania \'Any language > Polish\', albo tylko z dziedziny \'Art/Literary\', albo same pytania otwarte. I oczywiście wszelkie możliwe kombinacje tych ustawień. A teraz, jeśli nie mam w swym profilu... See more
Quote:


On 2003-02-11 17:15, Magda-KMM wrote:

Filtry chyba takie jak były?







A mówię o tych filtrach, które przedtem były, a teraz ich nie widzę - że mogę sobie wyświetlić same pytania \'Any language > Polish\', albo tylko z dziedziny \'Art/Literary\', albo same pytania otwarte. I oczywiście wszelkie możliwe kombinacje tych ustawień. A teraz, jeśli nie mam w swym profilu ustawionej pary Russian>English, to pytania z tej pary muszę żmudnie wyszukiwać spośród \'All pairs\'. Do kitu. Przedtem po prostu ustawiałem filtr i miałem wyświetlony interesujący mnie rodzaj pytań. ▲ Collapse


 
leff
leff  Identity Verified
Local time: 08:36
Da Inglese a Polacco
+ ...
AVVIO ARGOMENTO
In memoriam
Jesteś boski Feb 11, 2003

Quote:


On 2003-02-11 17:59, uwe wrote:

Nie za bardzo wiem, o jakie filtry Ci chodzi, ale kliknij na \"search\" (po prawej), moze to jest to i tylko przeoczyles?





To je ono

To już tylko narzekam, że wygląd mniej mi się podoba. Tyle że to sprawa gustu.



pozdrawiam

Leszek

 
lim0nka
lim0nka  Identity Verified
Regno Unito
Local time: 07:36
Da Inglese a Polacco
a ja mam wersję starą... Feb 11, 2003

Może zmieniają tylko niektórym? Albo na jakiś czas? Którejś nocy było podobnie i wtedy nie mogłam w ogóle wrócić na główną stronę...



Miejmy nadzieję, że to tylko przejściowe problemy.


 
bartek
bartek  Identity Verified
Local time: 08:36
Da Inglese a Polacco
+ ...
Byłbyś cudny :-) Feb 11, 2003

On 2003-02-11 17:59, uwe wrote:

Nie za bardzo wiem, o jakie filtry Ci chodzi, ale kliknij na \"search\" (po prawej), moze to jest to i tylko przeoczyles?

[/quote]



To je ono

To już tylko narzekam, że wygląd mniej mi się podoba. Tyle że to sprawa gustu.



pozdrawiam

Leszek

[/quote]



To teraz ja mam pytanie. Jaki search i po jakiej prawe
... See more
On 2003-02-11 17:59, uwe wrote:

Nie za bardzo wiem, o jakie filtry Ci chodzi, ale kliknij na \"search\" (po prawej), moze to jest to i tylko przeoczyles?

[/quote]



To je ono

To już tylko narzekam, że wygląd mniej mi się podoba. Tyle że to sprawa gustu.



pozdrawiam

Leszek

[/quote]



To teraz ja mam pytanie. Jaki search i po jakiej prawej stronie? Czy któryś z Panów opisałby mi to \"search\"? Ślepię w te prawe strony i nic nie widzę. Help!



Teresa
Collapse


 
lim0nka
lim0nka  Identity Verified
Regno Unito
Local time: 07:36
Da Inglese a Polacco
za szybko się pochwaliłam... Feb 11, 2003

U mnie też się pozmieniało...

 
Uwe Kirmse
Uwe Kirmse  Identity Verified
Local time: 08:36
Da Polacco a Tedesco
+ ...
see more questions Feb 12, 2003

Quote:


On 2003-02-11 22:14, bartek wrote:

To teraz ja mam pytanie. Jaki search i po jakiej prawej stronie? Czy któryś z Panów opisałby mi to \"search\"? Ślepię w te prawe strony i nic nie widzę. Help!

Teresa



Strona glowna > see more questions, a tam juz bedzie - na gorze.

 
Dariusz Kozłowski
Dariusz Kozłowski  Identity Verified
Polonia
Local time: 08:36
Da Tedesco a Polacco
mnie się też nie podoba (stety, czy niestety) Feb 12, 2003

funkcjonalność dla mnie się też pogorszyła, ale nie mam w tej chwili siły narzekać konkretnie. Uzupełnię w chwili oddechu - generalnie układ - do kitu. Np. ładowałem sobie za jednym zamachem 50, czy tam 100 ostatnich pytań, a teraz????



Pozdrowienia

DK


 
Uwe Kirmse
Uwe Kirmse  Identity Verified
Local time: 08:36
Da Polacco a Tedesco
+ ...
500 pytan Feb 12, 2003

Faktem jest, ze nie mozna juz ladowac 500 pytan, co ja tez czasami robilem. Teraz jest 50 - wbrew temu, co sugeruje D.K. Ale mozna np. ustawic sobie status=open, a wtedy nie wyswietla sie juz nagrodzonych, wiec beda tez troche starsze. A sprobujcie kliknac na View: Expanded. Uwazam to za zwiekszenie funkcjonalnosci.

 
lim0nka
lim0nka  Identity Verified
Regno Unito
Local time: 07:36
Da Inglese a Polacco
Ale... Feb 12, 2003

W opcji \'your pairs\' nie można wyświetlić tylko pytań otwartych... A w opcji \'search\' pojawiają się wszystkie pytania, również te nie przy mnie pisane...



I co teraz?


 
Uwe Kirmse
Uwe Kirmse  Identity Verified
Local time: 08:36
Da Polacco a Tedesco
+ ...
i nic teraz :-) Feb 12, 2003

Quote:


On 2003-02-12 14:08, lim0nka wrote:

W opcji \'your pairs\' nie można wyświetlić tylko pytań otwartych... A w opcji \'search\' pojawiają się wszystkie pytania, również te nie przy mnie pisane...



I co teraz?



Jest to rzeczywiscie opcja, ktorej juz nie ma. Musialabys pod \"search\" szukac dla kazdej z Twoich par osobno. Jak sie nie ma za duzo takich par, utrudnienie nie j... See more
Quote:


On 2003-02-12 14:08, lim0nka wrote:

W opcji \'your pairs\' nie można wyświetlić tylko pytań otwartych... A w opcji \'search\' pojawiają się wszystkie pytania, również te nie przy mnie pisane...



I co teraz?



Jest to rzeczywiscie opcja, ktorej juz nie ma. Musialabys pod \"search\" szukac dla kazdej z Twoich par osobno. Jak sie nie ma za duzo takich par, utrudnienie nie jest az takie wielkie, choc na pewno jest to niewygodne.

Za to jednak sa inne dodatkowe opcje. O \"expanded view\" juz napisalem, ale na pewno zauwazyliscie tez juz:

Search only your own questions

oraz

Search only questions you have answered



Moze ktos, kto lepiej ode mnie umie po angielsku, zaproponuje na forum \"ProZ.com suggestions\" uzupelnienie searchu o opcje \"your pairs\" lub przywrocenie mozliwosci poszukiwania tez pod \"your pairs\" i \"all pairs\". ▲ Collapse


 
leff
leff  Identity Verified
Local time: 08:36
Da Inglese a Polacco
+ ...
AVVIO ARGOMENTO
In memoriam
Wyświetlać można wiele więcej... Feb 12, 2003

Quote:


On 2003-02-12 14:02, uwe wrote:

Faktem jest, ze nie mozna juz ladowac 500 pytan, co ja tez czasami robilem. Teraz jest 50





Tu akurat się poprawiło

Bo co prawda na jednej stronie jest wyświetlane tylko 50 pytań, ale klikając na \'More>\' można się cofać i cofać ad infinitum. Może i jest jakieś ograniczenie, ale ja nie m... See more
Quote:


On 2003-02-12 14:02, uwe wrote:

Faktem jest, ze nie mozna juz ladowac 500 pytan, co ja tez czasami robilem. Teraz jest 50





Tu akurat się poprawiło

Bo co prawda na jednej stronie jest wyświetlane tylko 50 pytań, ale klikając na \'More>\' można się cofać i cofać ad infinitum. Może i jest jakieś ograniczenie, ale ja nie miałem tyle cierpliwości - zrezygnowałem po wyświetleniu ponad 20 poprzednich ekranów, czyli ponad 1000 pytań. A przedtem było tylko 500.



pozdrawiam

Leszek ▲ Collapse


 
lim0nka
lim0nka  Identity Verified
Regno Unito
Local time: 07:36
Da Inglese a Polacco
Uwe... Feb 12, 2003

Opcja przeglądania własnych pytań i własnych odpowiedzi była już wcześniej, tylko w innym miejscu.



Ale \'expanded view\' rzeczywiście jest fajne.


 
Pagine:   [1 2] >


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderatore(i) di questo Forum
Monika Jakacka Márquez[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

Kto popsuł Kudozy?






Anycount & Translation Office 3000
Translation Office 3000

Translation Office 3000 is an advanced accounting tool for freelance translators and small agencies. TO3000 easily and seamlessly integrates with the business life of professional freelance translators.

More info »
Wordfast Pro
Translation Memory Software for Any Platform

Exclusive discount for ProZ.com users! Save over 13% when purchasing Wordfast Pro through ProZ.com. Wordfast is the world's #1 provider of platform-independent Translation Memory software. Consistently ranked the most user-friendly and highest value

Buy now! »