Umiejcie się sprzedać!
Thread poster: Jacek Krankowski (X)
Jacek Krankowski (X)
Jacek Krankowski (X)  Identity Verified
English to Polish
+ ...
Apr 19, 2002

Większość ofert pracy, które przechodzą przez ProZ trafia bezpośrednio do tłumaczy w oparciu o informacje, jakie wpisali w swoim profilu. Jeżeli więc profil jest pusty albo nie eksponuje Waszego doświadczenia w określonych dziedzinach - szanse Wasze maleją. Taki sam efekt ma poprawność językowa Waszej oferty. Nie muszę chyba nikomu tłumaczyć, że profil zawierający błędy ortograficzne lub gramatyczne dyskwalifikuje tłumacza.



Czas na wiosenne porządki!<
... See more
Większość ofert pracy, które przechodzą przez ProZ trafia bezpośrednio do tłumaczy w oparciu o informacje, jakie wpisali w swoim profilu. Jeżeli więc profil jest pusty albo nie eksponuje Waszego doświadczenia w określonych dziedzinach - szanse Wasze maleją. Taki sam efekt ma poprawność językowa Waszej oferty. Nie muszę chyba nikomu tłumaczyć, że profil zawierający błędy ortograficzne lub gramatyczne dyskwalifikuje tłumacza.



Czas na wiosenne porządki!

[ This Message was edited by: on 2002-04-19 18:47 ]

[ This Message was edited by: on 2002-04-20 19:21 ]
Collapse


 
Uwe Kirmse
Uwe Kirmse  Identity Verified
Local time: 14:15
Polish to German
+ ...
...dyskwalifikuje tlumacza... Apr 19, 2002

...nie mowiac juz o obcojezycznych wersjach ProZ.com No coz, ale nad tym przeciez pracujemy!



Do apelu o stworzenie kompletnego profilu moge sie tylko przylaczyc.



PS: Kto bez tej rady nie ma poprawnego pod wzgledem jezykowym profilu, temu ta rada chyba tez nie pomoze!


 
Uwe Kirmse
Uwe Kirmse  Identity Verified
Local time: 14:15
Polish to German
+ ...
ogonki Apr 19, 2002

Teraz dopiero widzę, że Jacek pisał z ogonkami. Nawet norma Windows udała się, jak widać po \"ś\" i \"ą\". A ja sobie pozwoliłem na ignorancję pisania bez ogonków Przepraszam!

 
Jacek Krankowski (X)
Jacek Krankowski (X)  Identity Verified
English to Polish
+ ...
TOPIC STARTER
...ale bez "kota", Apr 19, 2002

którego pewnie dopiero Magda mi dorobiła. Mam pełną świadomość tego, że kot jest gdzieś w zasięgu mojej ręki (także dzięki niestrudzonemu Jerzemu), ale cóż, proces uczenia się bywa czasem długotrwały, zwłaszcza jeżeli ktoś raz sobie ubzdurał, że te wszystkie koty i inne klamoty powinny być już AUTOMATYCZNIE wliczone w 100 mld zielonych, które zgarnął Bill. Ale któregoś dnia Was naprawdę zadziwię...

 
Uwe Kirmse
Uwe Kirmse  Identity Verified
Local time: 14:15
Polish to German
+ ...
OFF TOPIC Apr 20, 2002

Quote:


On 2002-04-19 20:30, jacek wrote:

...że te wszystkie koty i inne klamoty powinny być już AUTOMATYCZNIE wliczone w 100 mld zielonych, które zgarnął Bill. ...



Jacku, te koty klamoty powinny być w nagłówku strony, ktory jest robiony przez ludzi Henry\'ego a nie Billa, Bill umożliwia taką automatykę. Tylko w jakimś miejscu na stronach ProZ.c... See more
Quote:


On 2002-04-19 20:30, jacek wrote:

...że te wszystkie koty i inne klamoty powinny być już AUTOMATYCZNIE wliczone w 100 mld zielonych, które zgarnął Bill. ...



Jacku, te koty klamoty powinny być w nagłówku strony, ktory jest robiony przez ludzi Henry\'ego a nie Billa, Bill umożliwia taką automatykę. Tylko w jakimś miejscu na stronach ProZ.com wyczytałem, że świadomie ich nie wprowadzają ze względu na dużą ilość różnych języków, no i słusznie. Więc jeśli nie wprowadzamy ich sami, musimy po prostu nastawić odpowiednio przeglądarkę.

PS: Mam nadzieję, że nie przegapię, jak nas zadziwisz


[ This Message was edited by: on 2002-04-20 08:51 ]Collapse


 
Magda Dziadosz
Magda Dziadosz  Identity Verified
Poland
Local time: 14:15
Member (2004)
English to Polish
+ ...
off-topic Komunikat Apr 20, 2002

Sprawa polskich znaków wypływa nam przy każdej okazji, więc jeszcze raz:



Zgodnie z tym, co udało nam się dotychczas ustalić, tu na forum wklejam słynny już kod Uwego NA KAŻDEJ NOWEJ stronie. Kod WINDOWS (tak mniej więcej ustaliliśmy na forum pt. Polskie znaki).



Tak więc zabierając głos na jakikolwiek temat na forum, możecie wszyscy po prostu pisać z ogonkami w formacie Windows i nie martwić się o kod - ja go wklejam, co powoduje, że
... See more
Sprawa polskich znaków wypływa nam przy każdej okazji, więc jeszcze raz:



Zgodnie z tym, co udało nam się dotychczas ustalić, tu na forum wklejam słynny już kod Uwego NA KAŻDEJ NOWEJ stronie. Kod WINDOWS (tak mniej więcej ustaliliśmy na forum pt. Polskie znaki).



Tak więc zabierając głos na jakikolwiek temat na forum, możecie wszyscy po prostu pisać z ogonkami w formacie Windows i nie martwić się o kod - ja go wklejam, co powoduje, że przy odczytywaniu strona automatycznie przestawia się na właściwe kodowanie.



TO DZIAŁA TYLKO NA FORUM. Więc jeśli ktoś chce swój profil sporządzić po polsku, musi sam zadbać o kod (patrz: http://www.proz.com/?sp=bb/viewtopic&eid_c=14016&topic=1858&forum=35&start=15 ).



Jacek słusznie zauważył: moja \"interwencja kodowa\" pojawia się w formie \"this message was edited\" przy pierwszym poście na nowej stronie, chodzi o to, aby kod znalazł się na górze strony.



Magda



PS jeśli się zdarzy, że dekodowanie nie działa, proszę o info do mnie mailem (przez profil).

M.







[ This Message was edited by: on 2002-04-20 19:25 ]

[ This Message was edited by: on 2002-04-20 19:42 ]
Collapse


 
Jerzy Czopik
Jerzy Czopik  Identity Verified
Germany
Local time: 14:15
Member (2003)
Polish to German
+ ...
Prządkowo co do ogonków Apr 20, 2002


W tym poście jest kod HTML na stroną kodową 1250, bo coś było chyba pokręcone i moja jak do tej pory niezawodna przeglądarka pokazywała dno...

JC


 
Araksia Sarkisian
Araksia Sarkisian  Identity Verified
Poland
Local time: 14:15
Armenian to Polish
+ ...
Wiosenne porzadki.... Apr 21, 2002

Dzieki Jackowi zajrzalam do swego profilu i ...dopiero zauwazylam, ze jest do niczego, wiec sprobowalam go uporzadkowac.

Jeszcze raz dzieki za rade, teraz mam cicha nadzieje, ze zlecenia posypia sie jak z rogu obfitosci...

Chyba ze... znowu przekreczylam cos ...



Pozdrawiam wytrwalych Forumowcow! Ada



[ This Message was edited by: on 2002-04-22 05:51 ]


 
Araksia Sarkisian
Araksia Sarkisian  Identity Verified
Poland
Local time: 14:15
Armenian to Polish
+ ...
No to spróbuję.... Apr 23, 2002

Męską decyzją Magda zwróciła nam utracone ogonki, sama zaś pomachała swą piękną płetwą...lol



(12 trafień...a to już 13 i 14...)w jednym zdaniu...



Quote:


On 2002-04-20 09:46, Magda-KMM wrote:...

Tak więc zabierając głos na jakikolwiek temat na forum, możecie wszyscy po prostu pisać z ogonkami w formacie Windows i nie martwić się o kod - ja go wklejam, co powoduje, że p... See more
Męską decyzją Magda zwróciła nam utracone ogonki, sama zaś pomachała swą piękną płetwą...lol



(12 trafień...a to już 13 i 14...)w jednym zdaniu...



Quote:


On 2002-04-20 09:46, Magda-KMM wrote:...

Tak więc zabierając głos na jakikolwiek temat na forum, możecie wszyscy po prostu pisać z ogonkami w formacie Windows i nie martwić się o kod - ja go wklejam, co powoduje, że przy odczytywaniu strona automatycznie przestawia się na właściwe kodowanie...

Collapse


 
Araksia Sarkisian
Araksia Sarkisian  Identity Verified
Poland
Local time: 14:15
Armenian to Polish
+ ...
Re: our discussion about El-Centro....:) Apr 26, 2002

see: http://www.aif.ru/tv/87/tg20_01.php





 
leff
leff  Identity Verified
Local time: 14:15
English to Polish
+ ...
In memoriam
Apr 26, 2002

Quote:


On 2002-04-26 10:08, Araksia wrote:

see: http://www.aif.ru/tv/87/tg20_01.php









Wow! Krewna?

 
Magda Dziadosz
Magda Dziadosz  Identity Verified
Poland
Local time: 14:15
Member (2004)
English to Polish
+ ...
grunt to dobre konseksje :-)) Apr 26, 2002

Quote:


On 2002-04-26 10:08, Araksia wrote:

see: http://www.aif.ru/tv/87/tg20_01.php







Woow, Araksiu!

W dodatku El Centro?!

 
Araksia Sarkisian
Araksia Sarkisian  Identity Verified
Poland
Local time: 14:15
Armenian to Polish
+ ...
Prawie......:) Apr 26, 2002

Quote:


On 2002-04-26 17:53, leff wrote:



Wow! Krewna?





Tak, oczywiście, Discovery Channel udowodnił, iż wszyscy pochodzimy od jednej Ewy z Afryki,,,,lol

 
Araksia Sarkisian
Araksia Sarkisian  Identity Verified
Poland
Local time: 14:15
Armenian to Polish
+ ...
To się nazywa: zbieg okoliczności..... Apr 26, 2002

Quote:


On 2002-04-26 20:03, Magda-KMM wrote:

Woow, Araksiu!

W dodatku El Centro?!





Przyznaje się, Magdo, że nie widziałam o istneniu miasta El Centro....., chociaż Certificate of Completion wystawiony w Palo Alto wisi nad PC-em....lol



The world is small....
<... See more
Quote:


On 2002-04-26 20:03, Magda-KMM wrote:

Woow, Araksiu!

W dodatku El Centro?!





Przyznaje się, Magdo, że nie widziałam o istneniu miasta El Centro....., chociaż Certificate of Completion wystawiony w Palo Alto wisi nad PC-em....lol



The world is small....

Może to taka ▲ Collapse


 


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Monika Jakacka Márquez[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

Umiejcie się sprzedać!






Wordfast Pro
Translation Memory Software for Any Platform

Exclusive discount for ProZ.com users! Save over 13% when purchasing Wordfast Pro through ProZ.com. Wordfast is the world's #1 provider of platform-independent Translation Memory software. Consistently ranked the most user-friendly and highest value

Buy now! »
Anycount & Translation Office 3000
Translation Office 3000

Translation Office 3000 is an advanced accounting tool for freelance translators and small agencies. TO3000 easily and seamlessly integrates with the business life of professional freelance translators.

More info »