Pałłał CATsowy - Podziękowania!
Iniziatore argomento: Magda Dziadosz
Magda Dziadosz
Magda Dziadosz  Identity Verified
Polonia
Local time: 09:19
Membro (2004)
Da Inglese a Polacco
+ ...
Jan 4, 2003

Agnieszko i Jerzy!



Najserdeczniejsze podziękowania za Wasz wspaniały udział we wczorajszym „Dniu Kota”, czyli za Wasze prezentacje oprogramowania dla tłumaczy. Skorzystałam bardzo wiele, usłyszałam wyjaśnienie kilku kwestii, których bezskutecznie poszukiwałam w instrukcjach obsługi i myślę, że teraz w moich dalszych zmaganiach z „kotami” coraz rzadziej będę bezradnie klikać to tu, to tam Myślę, ż
... See more
Agnieszko i Jerzy!



Najserdeczniejsze podziękowania za Wasz wspaniały udział we wczorajszym „Dniu Kota”, czyli za Wasze prezentacje oprogramowania dla tłumaczy. Skorzystałam bardzo wiele, usłyszałam wyjaśnienie kilku kwestii, których bezskutecznie poszukiwałam w instrukcjach obsługi i myślę, że teraz w moich dalszych zmaganiach z „kotami” coraz rzadziej będę bezradnie klikać to tu, to tam Myślę, że pozostali uczestnicy zgodzą się ze mną, że dzięki Wam hasło widniejące na pierwszej stronie ProZa - ProZ.com - Global community of language professionals nabrało nowego wymiaru. Byliście wspaniali, użyczyliście nam swej wiedzy nie zaważając na pogodę i odległość (Jerzy podróżował do nas z Dortmundu przez Kraków!) i jeszcze raz Wam za to serdecznie

D Z I Ę K U J E M Y!



Podziękowania i pozdrowienia także dla wszystkich uczestników, którzy nie zważając na śnieg, lód i długą drogę przez park dotarli w sile osób 19 z różnych części Warszawy, Poznania, Bełchatowa i Dusseldorfu i bawili się, aż do zamknięcia lokalu. Niech żyje konkordancja!



Magda







[ This Message was edited by:on2003-01-04 20:32]
Collapse


 
Dariusz Kozłowski
Dariusz Kozłowski  Identity Verified
Polonia
Local time: 09:19
Da Tedesco a Polacco
koty i ryby i podziękowania... Jan 5, 2003

... do których - rzecz jasna - się przyłączam. Za zaangażowanie czasu, sił, środków i wiedzy - niech żyją CATy (nie tak już straszne), ich prezentacja oraz czyniący ją w restauracji pod rybą ich \"właściciele\"



Pozdrowienia

Darek Kozłowski


 
Jacek Krankowski (X)
Jacek Krankowski (X)  Identity Verified
Da Inglese a Polacco
+ ...
Propozycja Jan 5, 2003

Ja rowniez serdecznie dziekuje Magdzie za organizacje, prezenterom (zwlaszcza z zagranicy) za prezentacje, Neli za wspaniale ciasteczka z Poznania no i wszystkim za udzial.



Moze nastepnym razem tez wpisalibysmy sobie do programu jakis konkret, np. jakas opowiesc, prezentacje czy inny referacik?

Nie to, ze chcialbym zagonic do roboty tych, ktorzy sie uchylili od obecnosci tym razem...


 
lim0nka
lim0nka  Identity Verified
Regno Unito
Local time: 08:19
Da Inglese a Polacco
Z poślizgiem wprawdzie... Jan 9, 2003

ale również bardzo serdecznie chciałam podziękować Magdzie za organizację, prelegentom za przybliżenie kotów, a wszystkim za to, że przyjechali i że dzięki nim to spotkanie było takie sympatyczne.



Warsztaty warsztatami, a ja i tak od soboty siedzę przy komputerze i z racji na prawie zerową „powtarzalność” tekstu, który tłumaczę, jak również na fakt, że oryginał dostałam na kartkach, nie mam okazji p
... See more
ale również bardzo serdecznie chciałam podziękować Magdzie za organizację, prelegentom za przybliżenie kotów, a wszystkim za to, że przyjechali i że dzięki nim to spotkanie było takie sympatyczne.



Warsztaty warsztatami, a ja i tak od soboty siedzę przy komputerze i z racji na prawie zerową „powtarzalność” tekstu, który tłumaczę, jak również na fakt, że oryginał dostałam na kartkach, nie mam okazji przekonać się, co pamiętam z pałłału. Ale nie tracę nadziei, że nauka nie poszła w las...



Pod pomysłem „jakiegoś konkretu” przy następnej okazji podpisuję się rękami i nogami. Nie tylko, żeby odwdzięczyć się Jackowi za wcześniejsze poparcie (On na pewno wie, o co chodzi), ale również dlatego, że im dłużej pracuję w tym zawodzie, tym bardziej zdaję sobie sprawę z poziomu swojej niewiedzy... Miło, że znajdują się osoby, które są gotowe podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi.



Pozdrawiam wszystkich bardziej lub mniej zapracowanych,

Anetta

Collapse


 


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderatore(i) di questo Forum
Monika Jakacka Márquez[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

Pałłał CATsowy - Podziękowania!






Anycount & Translation Office 3000
Translation Office 3000

Translation Office 3000 is an advanced accounting tool for freelance translators and small agencies. TO3000 easily and seamlessly integrates with the business life of professional freelance translators.

More info »
Wordfast Pro
Translation Memory Software for Any Platform

Exclusive discount for ProZ.com users! Save over 13% when purchasing Wordfast Pro through ProZ.com. Wordfast is the world's #1 provider of platform-independent Translation Memory software. Consistently ranked the most user-friendly and highest value

Buy now! »