Lem o Solaris
Thread poster: Katarzyna Chmiel
Katarzyna Chmiel
Katarzyna Chmiel  Identity Verified
Poland
Local time: 10:10
English to Polish
+ ...
Jan 9, 2003

http://www.skf.from.hell.pl/iss143/solaris.htm



Rozmowa ze Stanisławem Lemem nt. Solaris starego i nowego.


 
Jacek Krankowski (X)
Jacek Krankowski (X)  Identity Verified
English to Polish
+ ...
Dzieki! Jan 9, 2003

Pamietajcie jednak, ze mowienie o erotyce nowego Solaris jest amerykanskim chwytem marketingowym, ktory ma na celu odzyskanie czegokolwiek z wlozonych w ten film pieniedzy (swoja droga, to niezwykle, ze Hollywood pozwala sobie na takie eksperymenty, z gory zakladajac male wplywy). Dla mnie zadnych momentow tam nie ma i raczej cala ta relacja z kobieta mnie nie przekonuje... Szkoda, ze nie pamietam czy w ogole widzialem kiedys Tarkowskiego, nie mowiac juz o tym, ze szkoda, ze nie czytalem Solaris... See more
Pamietajcie jednak, ze mowienie o erotyce nowego Solaris jest amerykanskim chwytem marketingowym, ktory ma na celu odzyskanie czegokolwiek z wlozonych w ten film pieniedzy (swoja droga, to niezwykle, ze Hollywood pozwala sobie na takie eksperymenty, z gory zakladajac male wplywy). Dla mnie zadnych momentow tam nie ma i raczej cala ta relacja z kobieta mnie nie przekonuje... Szkoda, ze nie pamietam czy w ogole widzialem kiedys Tarkowskiego, nie mowiac juz o tym, ze szkoda, ze nie czytalem Solaris...Collapse


 


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Monika Jakacka Márquez[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

Lem o Solaris






TM-Town
Manage your TMs and Terms ... and boost your translation business

Are you ready for something fresh in the industry? TM-Town is a unique new site for you -- the freelance translator -- to store, manage and share translation memories (TMs) and glossaries...and potentially meet new clients on the basis of your prior work.

More info »
Trados Studio 2022 Freelance
The leading translation software used by over 270,000 translators.

Designed with your feedback in mind, Trados Studio 2022 delivers an unrivalled, powerful desktop and cloud solution, empowering you to work in the most efficient and cost-effective way.

More info »